Młodzik

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW 2019/2020

Tabele

Młodziczki :

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1   UKS SP5 Swarek Swarzędz
4 9 17 - 5
2   WKS Grunwald Poznań 4 1 6 - 14
3   AZS Politechnika Poznańska 4 1 5 - 24
4   KS AZS AWF Poznań 4 0 2 - 28

Młodzik:

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1  KS Warta Poznań 4 12 41 - 0
2  UKS SP 5 Swarek Swarzędz 4 12 21 - 4
3  MKS Środa Wielkopolska 4 6 23 - 13
4  SP85 Politechnika Poznańska 4 9 12 - 8
5  KS Lipno Stęszew 4 6 16 - 6
6  WKS Grunwald Poznań 4 6 19 - 13
7  KS AZS AWF Poznań 4 6 7 - 21
8  KS Stella Gniezno 4 3 7 - 14
9  AZS Politechnika Poznańska 4 3 8 - 34

 

1 TURNIEJ    21 września 2019r.(sobota)   Miejsce: Poznań

Organizatorzy: AZS Politechnika Poznańska,   współorganizatorzy: KS AZS AWF Poznań, WKS Grunwald Poznań

  1.    10.00   A   Grunwald – Grunwald   5 : 3
  2.    10.00   B   AZS AWF - Warta   0 : 12
  3.   10.30   A   Politechnika – Swarek   0 : 10
  4.    10.30   B   Swarek– MKS Środa   8 : 2
  5.   11.00   A   SP 85 – Grunwald   5 : 4
  6.   11.00   B   Politechnika - AZS AWF   1 : 4
  7.   11.30   A   Lipno – Politechnika   6 : 0
  8.   11.30   B   AZS AWFSwarek   W.O.  0 - 5
  9.   12.00   A   Stella – SP 85   0 : 2
  10.   12.00   B   GrunwaldPolitechnika   2 : 2
  11.   12.30   A   Warta –Lipno   2 : 0
  12.   12.30   B   Swarek – AZS AWF   W.O.  5 - 0
  13.   13.00   A   MKS Środa - Stella   7 : 3

2 TURNIEJ    06.10.2019r.(niedziela)   Miejsce: Środa Wielkopolski

Organizatorzy: MKS Środa Wlkp.   współorganizatorzy: UKS SP 5 Swarek, UKH Start 1954 Gniezno

  1.    10.00   A   Politechnika – AZS AWF   8 - 1
  2.    10.00   B   Swarek - Stella   3 - 1
  3.    10.30   A   SP85 – Grunwald   4 - 0
  4.    10.30   B   Politechnika - Warta   0 - 10
  5.    11.00   A   Lipno - Swarek   3 - 4
  6.    11.00   B   AZS AWF – MKS Środa   1 - 10
  7.    11.30   A   Stella – Grunwald   3 - 2
  8.    11.30   B   Grunwald – AZS AWF   1 - 3
  9.    12.00   A   Warta – Politechnika   17 - 0
  10.    12.00   B   Swarek – Swarek   2 - 1
  11.    12.30   A   MKS Środa – SP 85   4 - 1
  12.    12.30   B   Grunwald – Politechnika    8 - 2
  13.    13.00   A   AZS AWF - Lipno   0 - 7

 

3 TURNIEJ   19.10.2019r. (sobota)   Miejsce: Stęszew

Organizator: KS Lipno Stęszew   współorganizatorzy: KS Warta Poznań, UKS SP 5 Swarek

  1.    10.00   A   SP 85 – Politechnika
  2.    10.00   B   Lipno - AZS AWF
  3.    10.30   A   Stella – Grunwald
  4.    10.30   B   Warta – Swarek
  5.    11.00   A   MKS Środa – Grunwald
  6.    11.00   B   AZS AWF – Politechnika
  7.    11.30    A   Swarek – SP85
  8.    11.30   B   Politechnika - Lipno
  9.    12.00   A   AZS AWF - Stella
  10.    12.00   B   Grunwald - Warta
  11.    12.30   A   Swarek - MKS Środa
  12.    12.30   B   Grunwald – AZS AWF
  13.    13.00   A   Swarek - Politechnika

 

4 TURNIEJ

5 TURNIEJ

6 TURNIEJ