27 kwietnia 2024

KLUB HOKEJA NA TRAWIE

Trenerzy

ORIANA BRATKOWSKA (WALASEK)

Aktualna Reprezentantka Polski, brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Europy z 2014, piąta na Halowych Mistrzostwach Świata w Lipsku w 2015, uczestniczka finałów Mistrzostw Europy w Londynie w 2015. Wielokrotna Mistrzyni Polski oraz zdobywczyni w roku 2014 tytułu króla strzelców oraz „złotej laski” dla najlepszej zawodniczki Polskiej Ligi Hokeja na Trawie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczyciel wychowania fizycznego w jednej ze swarzędzkich szkół, trener II klasy hokeja na trawie

WERONIKA SZOTEK (WOJTAŚ)

Aktualna Reprezentantka Polski . Złota medalista Halowych mistrzostw europy U-21 . Uczestniczka finałów Mistrzostw Europy oraz turniejów międzynarodowych będących kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata . Wielokrotna Mistrzyni Polski broniąca barw AZS Politechniki Poznańskiej . Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza .

MATEUSZ MAZANY

Zawodnik AZS Politechnika Poznań. Zajął pierwsze miejsce na Młodzieżowych Halowych Mistrzostwach Europy.

MATEUSZ NOWAKOWSKI

Reprezentant Polski w hokeju na trawie. Na co dzień zawodnik KS AZS AWF Poznań. Wielokrotny uczestnik i medalista Mistrzostw Europy w kategoriach młodzieżowych. W 2020 zdobywca Pucharu Polski.

RAFAŁ BANASZAK

wychowanek UKH Start 1954 Gniezno. Obecnie zawodnik WKS Grunwald Poznań - bramkarz. Były reprezentant Polski. Mistrz Polski w hali i na boisku trawiastym. Najlepszy bramkarz I ligi hokeja na trawie mężczyzn w sezonie 2018/2019 . Absolwent poznańskiej AWF.

MACIEJ JANKOWIAK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczyciel dyplomowany, trener II klasy hokeja na trawie. Były zawodnik WKS Grunwald Poznań, z którym zdobywał Mistrzostwa Polski i medale Klubowych Mistrzostw Europy, reprezentant Polski. Prowadził kadrę juniorów makroregionu Wlkp., były trener reprezentacji Polski kobiet do lat 18. Z hokejem w Swarzędzu związany od założenia klubu.