Trenerzy

ORIANA WALASEK

Aktualna Reprezentantka Polski, brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Europy z 2014, piąta na Halowych Mistrzostwach Świata w Lipsku w 2015, uczestniczka finałów Mistrzostw Europy w Londynie w 2015. Wielokrotna Mistrzyni Polski oraz zdobywczyni w roku 2014 tytułu króla strzelców oraz „złotej laski” dla najlepszej zawodniczki Polskiej Ligi Hokeja na Trawie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczyciel wychowania fizycznego w jednej ze swarzędzkich szkół, trener II klasy hokeja na trawie

WERONIKA WOJTAŚ

Aktualna Reprezentantka Polski . Złota medalista Halowych mistrzostw europy U-21 . Uczestniczka finałów Mistrzostw Europy oraz turniejów międzynarodowych będących kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata . Wielokrotna Mistrzyni Polski broniąca barw AZS Politechniki Poznańskiej . Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza .

MACIEJ JANKOWIAK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczyciel dyplomowany, trener II klasy hokeja na trawie. Były zawodnik WKS Grunwald Poznań, z którym zdobywał Mistrzostwa Polski i medale Klubowych Mistrzostw Europy, reprezentant Polski. Prowadził kadrę juniorów makroregionu Wlkp., aktualnie trener reprezentacji Polski kobiet do lat 18. Z hokejem w Swarzędzu związany od założenia klubu.

BARTOSZ SZOTEK

Reprezentant kraju we wszystkich kategoriach wiekowych . Trener II klasy hokeja na trawie . Aktualnie zawodnik AZS Politechniki Poznańskiej . Trener współpracujący kadry narodowej kobiet oraz kadry młodzieżowej U-21 kobiet .

ŁUKASZ KOSMACZEWSKI

Trener II klasy hokeja na trawie. Przygodę z hokejem zaczął 15 lat temu w Pobiedziskach. Jako zawodnik występuje aktualnie w
barwach AZS AWF Poznań. Największe sukces to młodzieżowe Wicemistrzostwo Europy w Cernusco w 2012 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener okręgu poznańskiego Kadry Polski M-16 jak i Reprezentacji Polski juniorów w hokeju na trawie.

KRZYSZTOF WITCZAK

Reprezentant kraju we wszystkich kategoriach wiekowych. Rozegrał 18 oficjalnych meczów w reprezentacji Polski seniorów.
Grał w klubie K.S.Pocztowiec Poznań zdobywając z nim m.in. brązowy medal w Europejskim Klubowym Pucharze Zdobywców Pucharów, złoty medal mistrzostw Polski seniorów na boiskach otwartych oraz 6 złotych medali w Mistrzostwach Polski w hali.Ma ogromne doświadczenie trenerskie. Prowadził, m.in.: reprezentację Polski seniorów oraz reprezentację Polski U-21, biorąc udział m.in. w Mistrzostwach Świata i Europy. Największe sukcesy trenerskie to mistrzostwo Europy w kategorii U-21