Juniorki

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK 2020/2021

TERMINARZ  – SEZON 2020/21
Klucz wg którego tworzony jest terminarz
Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorek oraz kolejnością zgłoszeń drużyn, które nie brały udziału w rozgrywkach w minionym sezonie.

Poniżej zestawienie:
nr 1 LKS Gąsawa
nr 2 UKS Orient II Łozina
nr 3 KS Hokej-Start Brzeziny
nr 4 AZS Politechnika Poznańska
nr 5 RKS Lech
nr 6 UKS SP 5 Swarek Swarzędz
nr 7 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
nr 8 LKS Rogowo

Runda jesienna

1 kolejka – 05.09.2020

1-8 LKS Gąsawa – LKS Rogowo
2-7 UKS Orient II Łozina – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
3-6 KS Hokej-Start Brzeziny – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
4-5 AZS Politechnika Poznańska – RKS Lech

2 kolejka – 12.09.2020

8-5 LKS Rogowo – RKS Lech
6-4 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska
7-3 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Hokej-Start Brzeziny
1-2 LKS Gąsawa – UKS Orient II Łozina

3 kolejka – 26.09.2020

2-8 UKS Orient II Łozina – LKS Rogowo
3-1 KS Hokej-Start Brzeziny – LKS Gąsawa
4-7 AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
5-6 RKS Lech – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

4 kolejka – 03.10.2020

8-6 LKS Rogowo – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
7-5 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – RKS Lech
1-4 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska
2-3 UKS Orient II Łozina – KS Hokej-Start Brzeziny

5 kolejka – 10.10.2020

3-8 KS Hokej-Start Brzeziny – LKS Rogowo
4-2 AZS Politechnika Poznańska – UKS Orient II Łozina
5-1 RKS Lech – LKS Gąsawa
6-7 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

6 kolejka – 24.10.2020

8-7 LKS Rogowo – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
1-6 LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
2-5 UKS Orient II Łozina – RKS Lech
3-4 KS Hokej-Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska

7 kolejka – 07.11.2020

4-8 AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo
5-3 RKS Lech – KS Hokej-Start Brzeziny
6-2 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKS Orient II Łozina
7-1 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa

Runda wiosenna

8 kolejka

8-1 LKS Rogowo – LKS Gąsawa
7-2 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKS Orient II Łozina
6-3 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Hokej-Start Brzeziny
5-4 RKS Lech – AZS Politechnika Poznańska

9 kolejka

5-8 RKS Lech – LKS Rogowo
4-6 AZS Politechnika Poznańska – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
3-7 KS Hokej-Start Brzeziny – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
2-1 UKS Orient II Łozina – LKS Gąsawa

10 kolejka

8-2 LKS Rogowo – UKS Orient II Łozina
1-3 LKS Gąsawa – KS Hokej-Start Brzeziny
7-4 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – AZS Politechnika Poznańska
6-5 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – RKS Lech

11 kolejka

6-8 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Rogowo
5-7 RKS Lech – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
4-1 AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa
3-2 KS Hokej-Start Brzeziny – UKS Orient II Łozina

12 kolejka

8-3 LKS Rogowo – KS Hokej-Start Brzeziny
2-4 UKS Orient II Łozina – AZS Politechnika Poznańska
1-5 LKS Gąsawa – RKS Lech
7-6 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

13 kolejka

7-8 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Rogowo
6-1 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa
5-2 RKS Lech – UKS Orient II Łozina
4-3 AZS Politechnika Poznańska – KS Hokej-Start Brzeziny

14 kolejka

8-4 LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska
3-5 KS Hokej-Start Brzeziny – RKS Lech
2-6 UKS Orient II Łozina – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
1-7 LKS Gąsawa – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

Opracował: Krzysztof Rachwalski