Junior

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2020/2021

TERMINARZ  – SEZON 2020/21
Klucz wg którego tworzony jest terminarz
Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorów oraz kolejnością zgłoszeń drużyn, które nie brały udziału w rozgrywkach w minionym sezonie.

Poniżej zestawienie:
nr 1 UKH Start 1954 Gniezno
nr 2 HKS Siemianowiczanka
nr 3 AZS Politechnika Poznańska
nr 4 LKS Gąsawa
nr 5 KS Warta Poznań
nr 6 UKS SP 5 Swarek Swarzędz

Runda jesienna

1 kolejka – 13.09.2020
1-6 UKH Start 1954 Gniezno – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
2-5 HKS Siemianowiczanka – KS Warta Poznań
3-4 AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa

2 kolejka
23.09.2020
5-3 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska
27.09.2020
6-4 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa
1-2 UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka

3 kolejka
30.09.2020
3-1 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno
04.10.2020
2-6 HKS Siemianowiczanka – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
4-5 LKS Gąsawa – KS Warta Poznań

4 kolejka
07.10.2020
1-4 UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa
11.10.2020
6-5 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Warta Poznań
2-3 HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska

5 kolejka
21.10.2020
5-1 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno
25.10.2020
3-6 AZS Politechnika Poznańska – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
4-2 LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka

 

Runda wiosenna

6 kolejka
6-1 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKH Start 1954 Gniezno
5-2 KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka
4-3 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska

7 kolejka
4-6 LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
3-5 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań
2-1 HKS Siemianowiczanka – UKH Start 1954 Gniezno

8 kolejka
6-2 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – HKS Siemianowiczanka
1-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska
5-4 KS Warta Poznań – LKS Gąsawa

9 kolejka
5-6 KS Warta Poznań – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
4-1 LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno
3-2 AZS Politechnika Poznańska – HKS Siemianowiczanka

10 kolejka
6-3 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska
2-4 HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa
1-5 UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań

Faza finałowa

Opracował: Krzysztof Rachwalski