10 kwietnia 2020

UKS SP5 SWAREK SWARZĘDZ

KLUB HOKEJA NA TRAWIE

U – 14

Halowa Liga Międzywojewódzka U-14

sez.2019/2020

Drużyny biorące udział w rozgrywkach :

  1.    KS Lipno Stęszew
  2.    AZS Politechnika Poznańska
  3.    MKS Środa WIelkopolska
  4.    LKS Gąsawa
  5.    UKS Swarek Swarzędz dziewczyny
  6.    UKS Swarek Swarzędz chłopcy
  7.    WKS Grunwald
  8.    LKS Rogowo
  9.    Stell Gniezno

 

Turniej 11.01.2020

pierwszy turniej półfinałowy:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1    UKS Swarek Chłopcy 3 7 9 - 3
2    AZS Politechnika 3 4 3 - 5
3    LKS Rogowo 3 3 3 - 3
4    UKS Swarek Dziewczyny 3 1 4 - 8

 

Grupa C - miejsce Rogowo

  1. UKS Swarek Chłopcy - LKS Rogowo   1 - 1
  2. AZS Politechnika - UKS Swarek Dziewczyny   2 - 1
  3. UKS Swarek Chlopcy - UKS Swarek Dziewczyny   5 - 2
  4. AZS Politechnika - LKS Rogowo   1 - 1
  5. UKS Swarek Dziewczyny - LKS Rogowo   1 - 1
  6. UKS Swarek Chłopcy - AZS Politechnika   3 - 0

Tabela :

Turniej 04.01.2020 :

Grupa A:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1    UKS Swarek Chłopcy 3 7 10 : 1
2    LKS Rogowo 3 7 7 : 1
3    WKS Grunwald 3 3 3 : 8
4    Stella Gniezno 3 0 1 : 11

 

Grupa A - miejsce Gniezno

  1. UKS Swarek Chłopcy - WKS Grunwald   2:0
  2. LKS Rogowo - Stella Gniezno   1:0
  3. UKS Swarek Chlopcy - Stella Gniezno   7:0
  4. LKS Rogowo - WKS Grunwald   5:0
  5. UKS Swarek Chłopcy - LKS Rogowo   1:1
  6. Stella Gniezno - WKS Grunwald   1:3

Grupa B:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1    AZS Politechnika 4 10 18 : 5
2    UKS Swarek Dziewczyny 4 10 13 : 6
3    KS Lipno Stęszew 4 6 10 : 10
4    MKS Środa Wlkp 4 3 15 : 12
5    LKS Gąsawa 4 0 4 : 11

 

Grupa B - miejsce Stęszew

  1.    KS Lipno Stęszew - AZS Politechnika   1:4
  2.    UKS Swarek Dziewczyny - MKS Środa Wlkp   4:0
  3.    LKS Gąsawa - AZS Politechnika   0:2
  4.    KS Lipno Stęszew - UKS Swarek Dziewczyny   3:5
  5.    LKS Gąsawa - MKS Środa Wlkp   3:4
  6.    AZS Politechnika - UKS Swarek Dziewczyny   2:2
  7.    MKS Środa Wlkp - KS Lipno Stęszew   1:3
  8.    LKS Gąsawa - UKS Swarek Dziewczyny   1:2
  9.   MKS Środa Wlkp - AZS Politechnika   2 :10
  10.   LKS Gąsawa - KS Lipno Stęszew   0:3