Młodzik

Halowe Mistrzostwa Młodzików WZHT

sez.2019/2020

Do Halowych Mistrzostw Młodzików WZHT sez. 2019/2020 zgłosiło się 9 drużyn :

  1.  MKS Środa Wlkp.
  2. UKS SP5 Swarek Swarzędz chłopcy
  3. WKS Grunwald Poznań
  4. AZS Politechnika Poznańska
  5. KS Lipno Stęszew
  6. KS Stella Gniezno
  7. UKS SP 26 Poznań
  8. KS Warta Poznań
  9. UKS SP5 Swarek Swarzędz dziewczęta

 

 

Tabela :

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1    KS Warta Poznań
8 22 31 - 5
2    UKS SP5 Swarek chłopcy
8 21 45 - 6
3    UKS SP5 Swarek dziewczyny
8 18 20 - 12
4    KS Lipno Stęszew
8 14 14 - 9
5    MKS Środa Wielkopolska
8 11 18 - 22
6    AZS Politechnika Poznańska 8 7 11 - 20
7    KS Stella Gniezno 8 7 11 - 28
8    WKS Grunwald Poznań 8 2 6 - 31
9    UKS SP26 Poznań
8 1 3 - 26

 

Wyniki poszczególnych turniejów :

I turniej
Data: 15.12.2019r. (niedziela)
Miejsce:Środa Wlkp.- Hala sportowa Gimnazjum ul. Lipowa 9

nr 01    MKS Środa Wlkp. - AZS Politechnika Poznań    1-1
nr 02    KS Lipno Stęszew - UKS SP 5 Swarek dz.    0-1
nr 03    MKS Środa Wlkp. - KS Stella Gniezno    4-2
nr 04    AZS Politechnika Poznań - UKS SP 5 Swarek ch.    0-8
nr 05    MKS Środa Wlkp. - KS Lipno Stęszew    1-1
nr 06    AZS Politechnika Poznań - UKS SP 5 Swarek dz.    0-3
nr 07    KS Lipno Stęszew - UKS SP 5 Swarek ch.    0-2
nr 08    AZS Politechnika Poznań - KS Stella Stęszew    2-3
nr 09    MKS Środa Wlkp. - UKS SP Swarek dz.    2-6
nr 10    KS Lipno - KS Stella Stęszew    3-1
nr 11    MKS Środa Wlkp. - UKS SP 5 Swarek ch.    2-7
nr 12    AZS Politechnika Poznań - KS Lipno Stęszew    2-4

 

II turniej
Data: 12.01.2020r.(niedziela) od g.09.00
Miejsce: Poznań, Hala C POSiR, ul.J.Spychalskiego 38
.
nr 01    UKS SP 26 - KS Warta Poznań   0 - 6
nr 02    WKS Grunwald Poznań - AZS Politechnika Poznań   0 - 4
nr 03    UKS SP 26 - KS Lipno Stęszew   0 - 2
nr 04    KS Warta Poznań - MKS Środa Wlkp.   4 - 1
nr 05    WKS Grunwald Poznań - UKS SP 26   2 - 2
nr 06    KS Warta Poznań - AZS Politechnika Poznań   1 - 0
nr 07    WKS Grunwald - MKS Środa Wlkp.   1 - 5
nr 08    KS Warta Poznań - KS Lipno Stęszew   2 - 2
nr 09    UKS SP 26 - AZS Politechnika Poznań   0 - 2
nr 10    WKS Grunwald - KS Lipno Stęszew   0 - 2
nr 11    UKS SP 26 - MKS Środa Wlkp.   0 - 2
nr 12    WKS Grunwald - KS Warta Poznań   0 - 5
III turniej
Data: 22.02.2020r.(sobota) od g.10.00
Miejsce: Gniezno, hala sportowa GOSiR, ul.Paczkowskiego 4
.
nr 01    KS Stella Gniezno - UKS SP 5 Swarek dz.   0 - 2
nr 02    UKS SP 5 Swarek ch. - KS Warta Poznań   1 - 2
nr 03    UKS SP 5 Swarek dz. - UKS SP 26   4 - 1
nr 04    KS Stella Gniezno - WKS Grunwald   2 - 2
nr 05    UKS SP 5 Swarek ch. - UKS SP 5 Swarek dz.   4 - 1
nr 06    KS Stella Gniezno - KS Warta Poznań   0 - 7
nr 07    UKS SP 5 Swarek ch. - WKS Grunwald   9 - 0
nr 08    KS Stella Gniezno - UKS SP 26   2 - 0
nr 09    UKS SP 5 Swarek dz. - KS Warta Poznań   1 - 4
nr 10    UKS SP 5 Swarek ch. - UKS SP 26   6 - 0
nr 11    UKS SP 5 Swarek dz. - WKS Grunwald   2 - 1
nr 12    UKS SP 5 Swarek ch. - KS Stella Gniezno   8 - 1

Turniej finałowy 5-drużynowy


Zgodnie z Regulaminem rozgrywek do turnieju finałowego awansowały drużyny, które w tabeli końcowej po trzech turniejach zajęły miejsca od 1-5, tj.

  • KS Warta Poznań,
  • UKS SP 5 Swarek Swarzędz (chłopcy)
  • UKS SP 5 Swarek Swarzędz (dziewczęta)
  • KS Lipno Stęszew
  • MKS Środa Wlkp.

 

nr 01    UKS SP 5 Swarek ch. - MKS Środa Wlkp.
nr 02    KS Warta Poznań - KS Lipno Stęszew
nr 03    MKS Środa Wlkp. -  UKS SP Swarek dz.
nr 04    UKS SP5 Swarek ch. - KS Lipno Stęszew
nr 05    KS Warta Poznań - UKS SP5 Swarek dz.
nr 06    KS Lipno Stęszew  - MKS Środa Wlkp.
nr 07    UKS SP 5 Swarek ch. - UKZ SP5 Swarek dz.
nr 08    KS Warta Poznań - MKS Środa Wlkp.
nr 09    UKS SP 5 Swarek dz. - KS Lipno Stęszew
nr 10    KS Warta Poznań - UKS SP 5 Swarek ch.