Juniorki

zdobywamy tytuł

HALOWEGO WICEMISTRZA POLSKI

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorek

sez.2019/2020

Klasyfikacja końcowa:

  1. LKS Gąsawa
  2. UKS SP5 Swarek Swarzędz
  3. UKS Orient II Łozina
  4. UKS Tarpany Gąsawa

 

Drużyny biorące udział w rozgrywkach :

UKHT ÓSEMKA TARNOWSKIE GÓRY,   LKS GĄSAWA,   UKS ORIENT II ŁOZINA,   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA,   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ,   KS AZS AWF POZNAŃ,   UKS TARPANY GĄSAWA

TERMINARZ I TABELA ROZGRYWEK :

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1    UKS Orient II Łozina 6 18 36 - 8
 2    LKS Gąsawa 6
11
35 - 20
3    UKS Tarpany Gąsawa
6 10 24 - 11
4    UKS SP5 Swarek Swarzędz 6 10 24 - 17
5    AZS Politechnika Poznańska 6 9 17 - 18
6    UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 6 3 14 - 24
7    KS AZS AWF Poznań 6 0 2 - 54

 

Turniej I  - 15.12.2019 Poznań :

  1.    LKS Gąsawa – UKS Tarpany Gąsawa    3:3 (1:1)
  2.    UKS Orient II Łozina – KS AZS AWF Poznań    7:0 (2:0)
  3.    AZS Politechnika Poznańska – UKS SP5 Swarek Swarzędz    2:3 (1:0)
  4.    UKHT Ósemka TG – LKS Gąsawa    2:5 (2:2)
  5.    UKS Tarpany Gąsawa – UKS Orient II Łozina    1:3 (1:1)
  6.    KS AZS AWF Poznań – AZS Politechnika Poznańska    0:4 (0:1)
  7.    UKS SP5 Swarek Swarzędz – UKHT Ósemka TG    3:0 (0:0)

 

Turniej II – 18.01.2020 – Tarnowskie Góry

  1.    UKS Orient II Łozina – UKHT Ósemka TG    6:2 (2:0)
  2.    AZS Politechnika Poznańska – UKS Tarpany Gąsawa    3:1 (2:1)
  3.    UKS SP5 Swarek Swarzędz – KS AZS AWF Poznań    11:0 (4:0)
  4.    UKHT Ósemka TG – AZS Politechnika Poznańska    2:5 (2:1)
  5.    KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa    1:14 (0:9)
  6.    UKS Tarpany Gąsawa – UKS SP5 Swarek Swarzędz    4:1 (1:1)
  7.    LKS Gąsawa – UKS Orient II Łozina    2:8 (0:3)

 

 

Turniej III – 15.02.2020 Gąsawa

  1.    KS AZS AWF Poznań – UKS Tarpany Gąsawa    1:10 (0:5)
  2.    AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa    2:7 (2:4)
  3.    UKHT Ósemka TG – KS AZS AWF Poznań    8:0 (2:0)
  4.    LKS Gąsawa – UKS SP5 Swarek Swarzędz    4:4 (4:2)
  5.    UKS Orient II Łozina – AZS Politechnika Poznańska    5:1 (2:0)
  6.    UKS Tarpany Gąsawa – UKHT Ósemka TG    5:0 (3:0)
  7.    UKS SP5 Swarek Swarzędz – UKS Orient II Łozina    2:7 (1:3)

 

Turniej finałowy i półfinałowy :

 

23.02.2020 – Hala POSiR Poznań

I półfinał:   

      UKS Orient II Łozina – UKS SP5 Swarek Swarzędz    0:0 (0:0),    karne zagrywki:    3:4

II półfinał:   

      LKS Gąsawa – UKS Tarpany Gąsawa    4:4 (1:3),    karne zagrywki:    2:1

 

Mecz o 3. miejsce:   

      UKS Orient II Łozina – UKS Tarpany Gąsawa    2:0 (0:0)

Mecz o 1. miejsce:   

      LKS Gąsawa – UKS SP5 Swarek Swarzędz    3:1 (1:1)