Juniorki młodsze

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorki Młodsze

sez.2018/2019

 

Zdobywamy Wicemistrzostwo Polski !!!

 

Klasyfikacja końcowa HMP juniorek młodszych:

1. LKS Gąsawa - złoty medal
2. UKS SP5 Swarek Swarzędz - srebrny medal
3. Hokej Start Brzeziny - brązowy medal
4. UKS Orient II Łozina
5. UKS Bałagany Łubianka
6. UKS Bursztyn Lewi Kłodzki

Tabela końcowa :
MIEJSCE /DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. LKS Gąsawa
2. UKS SP5 Swarek Swarzędz
3. KS Hokej Start Brzeziny
4. UKS Orient II Łozina
5. UKS Bałagany Łubianka
6. UKS Bursztyn Łewin Kłodzki
Wyniki meczy  :
NR MECZU DRUŻYNA GOSPODARZY DRUŻYNA GOŚCI WYNIK
1 LKS Gąsawa UKS Orient II Łozina
2 KS Hokej Start Brzeziny UKS Bałagany Łubianka
3 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
4 UKS Orient II Łozina KS Hokej Start Brzeziny
5 LKS Gąsawa UKS SP5 Swarek Swarzędz
6 UKS Bałagany Łubianka UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
7 UKS Orient II Łozina UKS SP5 Swarek Swarzędz
8 KS Hokej Start Brzeziny UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
9 UKS Orient II Łozina UKS Bałagany Łubianka
10 LKS Gąsawa KS Hokej Start Brzeziny
11 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Bałagany Łubianka
12 UKS Orient II Łozina UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
13 UKS SP5 Swarek Swarzędz KS Hokej Start Brzeziny
14 UKS Bałagany Łubianka LKS Gąsawa
15 UKS Orient II Łozina KS Hokej Start Brzeziny
16 UKS Bursztyn Lewin Kłodzki LKS Gąsawa
17 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Bałagany Łubianka
18 UKS Orient II Łozina LKS Gąsawa
19 KS Hokej Start Brzeziny UKS Bałagany Łubianka
20 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
21 LKS Gąsawa UKS Bałagany Łubianka
22 KS Hokej Start Brzeziny UKS SP5 Swarek Swarzędz
23 UKS Orient II Łozina UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
24 LKS Gąsawa KS Hokej Start Brzeziny
25 UKS Bałagany Łubianka UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
26 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Orient II Łozina
27 LKS Gąsawa UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
28 UKS Orient II Łozina UKS Bałagany Łubianka
29 KS Hokej Start Brzeziny UKS Bursztyn Lewin Kłodzki
30 LKS Gąsawa UKS SP5 Swarek Swarzędz

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została:

Najskuteczniejszą zawodniczką została :

Najlepszą bramkarką turnieju została: