Juniorki młodsze

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorki Młodsze

sez.2018/2019

 

Zdobywamy Wicemistrzostwo Polski !!!

 

Klasyfikacja końcowa HMP juniorek młodszych:

1. LKS Gąsawa - złoty medal
2. UKS SP5 Swarek Swarzędz - srebrny medal
3. Hokej Start Brzeziny - brązowy medal
4. UKS Orient II Łozina
5. UKS Bałagany Łubianka
6. UKS Bursztyn Lewi Kłodzki

Tabela końcowa :
MIEJSCE /DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1. LKS Gąsawa 10 28 70-8
2. UKS SP5 Swarek Swarzędz 10 25 44-6
3. KS Hokej Start Brzeziny 10 16 31-13
4. UKS Orient II Łozina 10 13 27-29
5. UKS Bałagany Łubianka 10 6 17-66
6. UKS Bursztyn Łewin Kłodzki 10 0 5-67
Wyniki meczy  :
NR MECZU DRUŻYNA GOSPODARZY DRUŻYNA GOŚCI WYNIK
1 LKS Gąsawa UKS Orient II Łozina 3-0 (1-0) 3pkt Gąsawa
2 KS Hokej Start Brzeziny UKS Bałagany Łubianka 8-0 (6-0) 3pkt Brzeziny
3 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 8-0 (3-0) 3pkt Swarek
4 UKS Orient II Łozina KS Hokej Start Brzeziny 1-1 (0-0) 1pkt Łozina  1pkt Brzeziny
5 LKS Gąsawa UKS SP5 Swarek Swarzędz 2-2 (0-2) 1pkt Gąsawa 1pkt Swarek
6 UKS Bałagany Łubianka UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 2-1 (1-0) 3pkt Łubianka
7 UKS Orient II Łozina UKS SP5 Swarek Swarzędz 0-5 (0-3) 3pkt Swarek
8 KS Hokej Start Brzeziny UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 7-0 (5-0) 3pkt Brzeziny
9 UKS Orient II Łozina UKS Bałagany Łubianka 7-2 (2-1) 3pkt Łozina
10 LKS Gąsawa KS Hokej Start Brzeziny 4-1 (3-0) 3pkt Gąsawa
11 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Bałagany Łubianka 9-0 (4-0) 3pkt Swarek
12 UKS Orient II Łozina UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 8-1 (7-1) 3pkt Łozina
13 UKS SP5 Swarek Swarzędz KS Hokej Start Brzeziny 3-0 (1-0) 3pkt Swarek
14 UKS Bałagany Łubianka LKS Gąsawa 0-11(0-4) 3pkt Gąsawa
15 UKS Orient II Łozina KS Hokej Start Brzeziny 0-2 (0-0) 3pkt Brzeziny
16 UKS Bursztyn Lewin Kłodzki LKS Gąsawa 0-14(0-4) 3pkt Gąsawa
17 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Bałagany Łubianka 7-0 (4-0) 3pkt Swarek
18 UKS Orient II Łozina LKS Gąsawa 1-9 (1-5) 3pkt Gąsawa
19 KS Hokej Start Brzeziny UKS Bałagany Łubianka 7-0 (3-0) 3pkt Brzeziny
20 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 4-0 (2-0) 3pkt Swarek
21 LKS Gąsawa UKS Bałagany Łubianka 9-2 (4-1) 3pkt Gąsawa
22 KS Hokej Start Brzeziny UKS SP5 Swarek Swarzędz 0-1 (0-1) 3pkt Swarek
23 UKS Orient II Łozina UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 5-1 (3-0) 3pkt Łozina
24 LKS Gąsawa KS Hokej Start Brzeziny 4-1 (1-1) 3pkt Gąsawa
25 UKS Bałagany Łubianka UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 5-2 (4-1) 3pkt Bałagany
26 UKS SP5 Swarek Swarzędz UKS Orient II Łozina 4-0 (3-0) 3pkt Swarek
27 LKS Gąsawa UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 10-0(5-0) 3pkt Gąsawa
28 UKS Orient II Łozina UKS Bałagany Łubianka 5-1 (1-0) 3pkt Łozina
29 KS Hokej Start Brzeziny UKS Bursztyn Lewin Kłodzki 4-0 (0-0) 3pkt Brzeziny
30 LKS Gąsawa UKS SP5 Swarek Swarzędz 4-1 (2-0) 3pkt Gąsawa

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została Michalina Janicka (LKS Gąsawa)

Najskuteczniejszą zawodniczką została Marta Czujewicz 19 bramek (UKS SP5 Swarek Swarzędz)

Najlepszą bramkarką turnieju została Wiktoria Mendra (KS Hokej Start Brzeziny)