Junior

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

sez.2019/2020

 

Drużyny biorące udział w rozgrywkach :

Grupa A:

LKS ROGOWO,   KS WARTA POZNAŃ,   HKS SIEMIANOWICZANKA, UKS SP5 SWAREK SWARZĘDZ,    AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA

Grupa B:

LKS GĄSAWA,   MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA,   UKH START 1954 GNIEZNO,   KS STELLA GNIEZNO,   AZS AWF POZNAŃ

TERMINARZ  I TABELA ROZGRYWEK – grupa A

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1    HKS Siemianowiczanka 4 12 28 - 9
2
   KS Warta Poznań 4 6 20 - 12
3    AZS Politechnika Poznańska 4 6 19 - 28
4    LKS Rogowo 4 6 17 - 18
5    UKS SP5 Swarek Swarzędz 4 0 10 - 27

I turniej 08.12.2019

  1.    UKS SP5 Swarek Swarzędz – KS Warta Poznań    1:7 (0:2)
  2.    AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo    3:8 (0:2)
  3.    KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka    3:4 (1:2)
  4.    LKS Rogowo – UKS SP5 Swarek Swarzędz    8:3 (4:1)
  5.    HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska    12:3 (8:1)

 

II turniej 18.01.2020 Siemianowice Śląskie

  1.    LKS Rogowo – HKS Siemianowiczanka    1:6 (0:2)
  2.    AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań    7:4 (4:3)
  3.    HKS Siemianowiczanka – UKS SP5 Swarek Swarzędz    6:2 (2:1)
  4.    KS Warta Poznań – LKS Rogowo    6:0 (3:0)
  5.    UKS Swarek SP5 Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska    4:6 (2:2)

 

 

III turniej 02.02.2020 – miejsce do ustalenia

13.00 1-4 LKS Rogowo – UKS Swarek Swarzędz

14.15 2-3 KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka

15.30 5-1 AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo

16.45 4-2 UKS Swarek Swarzędz – KS Warta Poznań

18.00 3-5 HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska

 

IV turniej 09.02.2020 – miejsce do ustalenia

10.00 1-3 LKS Rogowo - HKS Siemianowiczanka

11.15 5-2 AZS Politechnika Poznańska - KS Warta Poznań

12.30 3-4 HKS Siemianowiczanka - UKS Swarek Swarzędz

13.45 2-1 KS Warta Poznań - LKS Rogowo

15.00 4-5 UKS Swarek Swarzędz - AZS Politechnika Poznańska

 

 

Turniej finałowy i półfinałowy :

 

23.02.2020 – półfinały

I półfinał 1-4

II półfinał 2-3

 

01.03.2020 – turniej finałowy

Mecz o III miejsce HMPJ – przegrani półfinałów I/II

Mecz o HMPJ – zwycięzcy półfinałów I/II