Junior

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

sez.2019/2020

 

Drużyny biorące udział w rozgrywkach :

nr 1 LKS Rogowo    (2 miejsce w HMPJ w sezonie 2018/19)

nr 2 LKS Gąsawa    (3 miejsce w HMPJ w sezonie 2018/19)

nr 3 MKS Środa Wlkp.    (4 miejsce w HMPJ w sezonie 2018/19)

nr 4 KS Warta Poznań    ( 5 miejsce w HMPJ w sezonie 2018/19)

nr 5 HKS Siemianowiczanka    (6 miejsce w HMPJ w sezonie 2018/19)

nr 6 UKH Start 1954 Gniezno    (7 miejsce w HMPJ w sezonie 2018/19)

nr 7 KS Stella Gniezno    (8 miejsce w HMPJ w sezonie 2018/19)

nr 8 UKS Swarek Swarzędz

nr 9 AZS Politechnika Poznańska

nr 10 KS AZS AWF Poznań

 

GRUPA A GRUPA B
1. LKS ROGOWO 1. LKS GĄSAWA
2. KS WARTA POZNAŃ 2. MKS ŚRODA WLKP.
3. HKS SIEMIANOWICZANKA 3. UKH START 1954 GNIEZNO
4. UKS SWAREK SWARZĘDZ 4. KS STELLA GNIEZNO
5. AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 5. KS AZS AWF POZNAŃ

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa A

 

I turniej 08.12.2019 – miejsce do ustalenia

13.00 1-4 LKS Rogowo – UKS Swarek Swarzędz

14.15 2-3 KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka

15.30 5-1 AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo

16.45 4-2 UKS Swarek Swarzędz – KS Warta Poznań

18.00 3-5 HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska

 

II turniej 18.01.2020 Siemianowice Śląskie

13.00 1-3 LKS Rogowo - HKS Siemianowiczanka

14.15 5-2 AZS Politechnika Poznańska - KS Warta Poznań

15.30 3-4 HKS Siemianowiczanka - UKS Swarek Swarzędz

16.45 2-1 KS Warta Poznań - LKS Rogowo

18.00 4-5 UKS Swarek Swarzędz - AZS Politechnika Poznańska

 

III turniej 02.02.2020 – miejsce do ustalenia

13.00 1-4 LKS Rogowo – UKS Swarek Swarzędz

14.15 2-3 KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka

15.30 5-1 AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo

16.45 4-2 UKS Swarek Swarzędz – KS Warta Poznań

18.00 3-5 HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska

 

IV turniej 09.02.2020 – miejsce do ustalenia

10.00 1-3 LKS Rogowo - HKS Siemianowiczanka

11.15 5-2 AZS Politechnika Poznańska - KS Warta Poznań

12.30 3-4 HKS Siemianowiczanka - UKS Swarek Swarzędz

13.45 2-1 KS Warta Poznań - LKS Rogowo

15.00 4-5 UKS Swarek Swarzędz - AZS Politechnika Poznańska

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa B

 

I turniej 08.12.2019 – miejsce do ustalenia

10.00 1-4 LKS Gąsawa – KS Stella Gniezno

11.15 2-3 MKS Środa Wlkp. – UKH Start 1954 Gniezno

12.30 5-1 KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

13.45 4-2 KS Stella Gniezno - MKS Środa Wlkp.

15.00 3-5 UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Poznań

 

II turniej 12.01 lub 19.01.2020 – miejsce do ustalenia

10.00 1-3 LKS Gąsawa - UKH Start 1954 Gniezno

11.15 5-2 KS AZS AWF Poznań - MKS Środa Wlkp.

12.30 3-4 UKH Start 1954 Gniezno - KS Stella Gniezno

13.45 2-1 MKS Środa Wlkp. - LKS Gąsawa

15.00 4-5 KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Poznań

 

III turniej 02.02.2020 – miejsce do ustalenia

10.00 1-4 LKS Gąsawa – KS Stella Gniezno

11.15 2-3 MKS Środa Wlkp. – UKH Start 1954 Gniezno

12.30 5-1 KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

13.45 4-2 KS Stella Gniezno - MKS Środa Wlkp.

15.00 3-5 UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Poznań

 

IV turniej – 09.02.2020 – Gąsawa

10.00 1-3 LKS Gąsawa - UKH Start 1954 Gniezno

11.15 5-2 KS AZS AWF Poznań - MKS Środa Wlkp.

12.30 3-4 UKH Start 1954 Gniezno - KS Stella Gniezno

13.45 2-1 MKS Środa Wlkp. - LKS Gąsawa

15.00 4-5 KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Poznań

 

Turniej finałowy i półfinałowy :

 

23.02.2020 – półfinały

I półfinał 1-4

II półfinał 2-3

 

01.03.2020 – turniej finałowy

Mecz o III miejsce HMPJ – przegrani półfinałów I/II

Mecz o HMPJ – zwycięzcy półfinałów I/II