2 marca 2021

UKS SP5 SWAREK SWARZĘDZ

KLUB HOKEJA NA TRAWIE

Junior

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

sez.2020/2021

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Trawie zatwierdził terminarze i regulaminy Halowych Mistrzostw Polski na sezon 2020/21. Tym razem publikujemy terminarz ligi juniorów.
KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ
Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorów. W przypadku drużyn, które nie uczestniczyły w rozgrywkach tej kategorii wiekowej decydowała data zgłoszenia.
Zgodnie z obowiązującym kluczem Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie, w oparciu o w/w numerację, dokonano podziału na dwie grupy – A i B.
Poniżej zestawienie:
UKH Start 1954 Gniezno, HKS Siemianowiczanka, LKS Gąsawa, KS Warta Poznań, AZS Politechnika Poznańska, UKS SP 5 Swarek Swarzędz, KS Pomorzanin Toruń
Grupa A:
  1.    UKH Start 1954 Gniezno
  2.    KS Warta Poznań
  3.    AZS Politechnika Poznańska
Grupa B:
  1.    HKS Siemianowiczanka
  2.    LKS Gąsawa
  3.    UKS SP5 Swarek Swarzędz
  4.    KS Pomorzanin Toruń
TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa A
I turniej – 10.01.2021 – Gniezno
  1.    UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska
  2.    AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań
  3.    KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno
II turniej – 24.01.2021 – Poznań
  1.    UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska
  2.    KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno
  3.    AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań
III turniej – 07.02.2021 – Poznań
  1.    UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań
  2.    AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno
  3.    KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska
TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa B
I turniej – 17.01.2021 – Siemianowice Śląskie
  1.    HKS Siemianowiczanka – KS Pomorzanin Toruń
  2.    LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
  3.    UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Pomorzanin Toruń
  4.    HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa
II turniej – 24.01.2021 – Poznań
  1.    LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń
  2.    UKS SP 5 Swarek Swarzędz – HKS Siemianowiczanka
  3.    KS Pomorzanin Toruń – HKS Siemianowiczanka
  4.    UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa
III turniej – 07.02.2021 – Gąsawa
  1.    HKS Siemianowiczanka – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
  2.    KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa
  3.    LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka
  4.    KS Pomorzanin Toruń – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
Faza play-off
14.02.2021
  1.    I półfinał 1A-2B
  2.    II półfinał 1B-2A
21.02.2021
  1.    Mecz o III miejsce HMPJ – przegrani półfinałów I/II
  2.    Mecz o HMPJ – zwycięzcy półfinałów I/II