Junior młodszy

Halowe Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego

sez.2018/2019

Zdobywamy brązowy medal Mistrzostw Polski !!!

Klasyfikacja końcowa HMP juniorów młodszych:

  1. LKS Gąsawa
  2. AZS Politechnika Poznańska
  3. UKS SP5 Swarek Swarzędz
  4. UKS Tarpany Gąsawa
  5. LKS Rogowo
  6. KS Pomorzanin Toruń

 

Wyniki:

Finały HMP juniorów młodszych – 02-03.03.2019 r. – Gąsawa

Sobota – 02.03.2019 r.

  1. LKS Gąsawa – LKS Rogowo    8:1 (3:0)
  2. AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń    8:2 (2:0)
  3. UKS Tarpany Gąsawa – LKS Gąsawa    1:4 (1:2)
  4. UKS SP5 Swarek Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska    1:3 (1:0)
  5. UKS Tarpany Gąsawa – LKS Rogowo    2:2 (0:0)
  6. UKS SP5 Swarek Swarzędz – KS Pomorzanin Toruń    7:2 (3:2)

Niedziela – 03.03.2019 r.

  1. AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo    10:2 (5:0)
  2. UKS Tarpany Gąsawa – UKS SP5 Swarek Swarzędz    1:3 (0:2)
  3. KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa    1:9 (0:4)
  4. AZS Politechnika Poznańska – UKS Tarpany Gąsawa    6:3 (2:1)
  5. LKS Rogowo – UKS SP5 Swarek Swarzędz    1:3 (1:1)
  6. LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska    4:3 (3:0)
  7. LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń    4:3 (3:1)
  8. LKS Gąsawa – UKS SP5 Swarek Swarzędz    6:2 (3:0)
  9. KS Pomorzanin Toruń – UKS Tarpany Gąsawa    3:4 (2:0)

 

IV turniej –Poznań, 24.02.2019r. –organizator AZS Politechnika Poznańska

  1. UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ –AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA    1-5 (0-2)
  2. MKS ŚRODA WLKP. –LKS ROGOWO    1-4 (0-0)
  3. LKS ROGOWO –AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA    3-9 (3-3)
  4. UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ –MKS ŚRODA WLKP.    6-2 (2-0)
  5. LKS ROGOWO –UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ    1-2 (0-2)
  6. MKS ŚRODA WLKP. –AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA    1-9(1-4)

 

III turniej –Poznań, 17.02.2019r. –organizator UKS SP 5 Swarek Swarzędz

  1. AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA –LKS ROGOWO 11-5 (6-2)
  2. UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ –MKS ŚRODA WLKP. 3-0 (1-0)
  3. MKS ŚRODA WLKP. –LKS ROGOWO 1-5 (0-4)
  4. AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA –UKSSP SWAREK SWARZĘDZ 5-4 (0-3)
  5. MKS ŚRODA WLKP. -AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-10 (1-4)
  6. LKS ROGOWO –UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 1-3 (0-1)