20 kwietnia 2024

UKS SP5 SWAREK SWARZĘDZ

KLUB HOKEJA NA TRAWIE

MPJM: AZS AWF – Swarek 0:2

Czwarta wygrana z rzędu Swarka w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych! Po bardzo trudnym spotkaniu swarzędzanki wygrywają z AZS AWF Poznań 2:0 i umacniają się na pozycji lidera wielkopolskich eliminacji.

W sobotę 14.10.2017 na stadionie AWF odbył się kolejny mecz o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych. Od pierwszych minut spotkania zespół Swarka przejął inicjatywę i próbował jak najszybciej przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Przez długie minuty swarzędzanki robiły to nieskutecznie, nie wykorzystując wypracowanych sytuacji do strzelenia bramki. Dopiero w 22 min. skuteczną akcję przeprowadziła Marta Czujewicz, która ładnym strzałem pokonała bramkarkę rywali. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Obie drużyny raz po raz groźnie atakowały. Na 7 minut przed końcem spotkania drugiego gola dla Swarka zdobyła ponownie Marta Czujewicz. Drugi gol pozwolił uporządkować grę i spokojnie „dowieźć” korzystny rezultat do końca meczu.