UKS SP5 SWAREK SWARZĘDZ

KLUB HOKEJA NA TRAWIE

Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych UKS Swarek – Pomorzanin Toruń

OSTRE STRZELANIE W TORUNIU

Wysokie zwycięstwo w Toruniu odniosły juniorki młodsze Swarka. W rozgrywkach o Mistrzostwo Polski pokonały drużynę Pomorzanina Toruń aż 11 : 1.

06.10.2018 w Toruniu odbył się mecz juniorek młodszych pomiędzy Pomorzaninem Toruń a Swarkiem Swarzędz. Zaczęło się zgodnie z planem, bo już w 6 minucie Maria Drozda strzeliła pierwszą bramkę dla Swarka. Przewaga na boisku nie podlegała wątpliwości. Swarzędzanki dominowały, nie potrafiły jednak przez długi czas swojej przewagi udokumentować bramkami. Na domiar złego w ostatniej minucie pierwszej kwarty Torunianki wykorzystały krótki rzut rożny i wyrównały stan meczu na 1:1.  Worek z bramkami rozwiązał się w 26 minucie. Strzelały: Anastazja Nowak – 3 razy, Zuzanna Schmidt – 2, Julia Szynka 2, Maria Drozda, Marta Czujewicz i Monika Palacz po 1 golu.