4 kwietnia 2020

UKS SP5 SWAREK SWARZĘDZ

KLUB HOKEJA NA TRAWIE

Kończy się rok 2019 – podsumowanie

Siła i przyszłość naszego klubu: drużyny kadetów, skrzatów i bambino! Nasza przyszła siła!

Kończy się rok 2019. Rok dla nas pełen niesamowitych zdarzeń, przeżyć i sukcesów. Gdy spojrzy się wstecz, wydaje się to niemożliwe, że to wszystko zdarzyło się w ciągu jednego roku... A jednak...

W roku 2019 spełniło się nasze marzenie. Wreszcie mamy swój obiekt, na którym możemy trenować. Wiele zawdzięczamy tutaj Gminie Swarzędz oraz Szkole Podstawowej nr 5, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni.

W roku 2019 zdobyliśmy pierwsze medale Mistrzostw Polski. I to od razu cztery! Nasze juniorki młodsze przywiozły srebro z mistrzostw halowych i brąz z rozgrywek trawiastych. Chłopcy natomiast zarówno na hali, jak i na trawie zdobyli brąz. Pozostałe zespoły radziły sobie również znakomicie przywożąc do Swarzędza istny grad medali.

Nasi zawodnicy osiągali znakomite sukcesy indywidualne. Wszyscy pamiętamy złoty medal Mistrzostw Europy zdobyty przez Martę, tytuł najlepszego bramkarza OOM zdobyty przez Maxa i wiele, wiele innych wyróżnień.

Świetnie funkcjonowały wszystkie nasze zespoły. Zarówno te starsze, jak i młodsze. Szczególnie jesteśmy dumni z naszych kadetów, skrzatów i bambiniaków. Wspaniale się rozwijają i o naszą przyszłość możemy być spokojni.

Zorganizowaliśmy cudowne imprezy, w których udział wzięło mnóstwo dzieciaków. Wymieńmy Grand Prix Polski w Swarzędzu, VI Festiwal Skrzatów, Grand Prix Wielkopolski Dzieci zarówno w hali jak i na trawie.

Obdarzono nas ogromnym zaufaniem. Wspierają nas takie instytucje jak: Gmina Swarzędz, Ministerstwo Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe. Pomagają nam sponsorzy, łatwo dostrzec ich na naszych koszulkach. Jesteśmy im wdzięczni i robimy wszystko, aby wszyscy nasi partnerzy mogli mieć satysfakcję ze współpracy z nami.

Kolejny rok pracował dla nas wspaniały zespół trenerów i kierowników. To oni każdego dnia prowadzą nasze zespoły, robiąc to profesjonalnie i z ogromnym entuzjazmem.

No i na koniec najważniejsze! Swarek to społeczność wspaniałych ludzi, wolontariuszy dzięki którym to wszystko jest możliwe. Dziękujemy Rodzicom za nieustanną kreatywność i wsparcie. Dziękujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom, na których możemy liczyć przy każdej okazji. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

W Nowym Roku życzymy Wam wszystkim spełnienia marzeń! My już dzisiaj wiemy, że czekają nas wspaniałe chwile!

Zapraszamy do oglądania zdjęć. Jest to subiektywny przegląd wydarzeń roku 2019, bez kolejności chronologicznej. Przeżyjmy to wszystko raz jeszcze!