11 sierpnia 2020

UKS SP5 SWAREK SWARZĘDZ

KLUB HOKEJA NA TRAWIE

Kancelaria Walczak Wasielewska nowym sponsorem Swarka

Poznańska Kancelaria Walczak Wasielewska jest nowym sponsorem UKS SP5 Swarek Swarzędz!

Kancelaria Walczak Wasielewska zajmuje się obsługą klientów międzynarodowych. Współpracuje m.in. z przedsiębiorcami, prowadzącymi biznes z partnerami z Chin, Indii, czy Rosji. Pomaga także klientom w codziennych trudnościach związanych z prowadzeniem biznesu, w tym również na tle pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Od teraz Kancelaria Walczak Wasielewska wspiera nie tylko międzynarodowe biznesy, ale również młode talenty ze Swarek Swarzędz!

Piotr Walczak, partner Kancelarii, mówi: Bardzo cieszymy się, że mamy okazję wspierać przyszłe gwiazdy polskiego hokeja. Mamy szczerą nadzieję, że nasze wsparcie przyniesie zawodnikom szczęście i ułatwi dalszy rozwój! Alicja Wasielewska, partnerka i współzałożycielka Kancelarii, dodaje: W Kancelarii Walczak Wasielewska wierzymy, że istnieją przedsięwzięcia zasługujące na szczególne wsparcie. Klub hokeja na trawie UKS SP5 Swarek Swarzędz jest jednym z nich. Hokej na trawie to dyscyplina nie tylko wymagająca i przyszłościowa, ale również bliska naszemu sercu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać jednej z najlepszych klubów młodzieżowych hokeja na trawie w Polsce!

Jesteśmy przekonani, że współpraca kancelarii z Klubem będzie owocna. Z niecierpliwością czekamy na jej pierwsze rezultaty!!