KLUB HOKEJA NA TRAWIE

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

💣💣💣 JUNIORZY MŁODSI W FINALE🔥🔥🔥

❗️Halowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych❗️
Do turnieju ćwierćfinałowego awansowaliśmy z dorobkiem 3 pkt z rozgrywek grupowych i wiedzieliśmy, że zwycięstwo w pierwszym meczu z drużyną KS Cieszyn byłoby dużym krokiem do awansu. Niestety drużyna ze Śląska postawiła nam bardzo wysoko poprzeczkę. Długo, bo aż do 3 kwarty utrzymywał się wynik bezbramkowy, wtedy straciliśmy pierwszą bramkę. Chcąc zmienić wynik, pod koniec meczu wycofaliśmy bramkarza, co skrzętnie wykorzystali rywale strzelając nam jeszcze 2 gole.
Drugi mecz z KKS Kolejarz Gliwice był zacięty od pierwszych do ostatnich minut. Na ostatnią kwartę wychodziliśmy przegrywając 3:2, żeby ostatecznie zwyciężyć 5:3. To był dobry mecz w naszym wykonaniu, cała drużyna zostawiła serce na boisku, a dodatkowo nagrodę najlepszego zawodnika meczu otrzymał Marcel Jankowiak.
Wraz z zespołem KS Cieszyn awansujemy do turnieju finałowego, który odbędzie się 27 lutego.