4 maja 2024

UKS SP5 SWAREK SWARZĘDZ

KLUB HOKEJA NA TRAWIE

2015.10.24 Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików – 2 runda

2 zwycięstwa i 3 porażki to bilans naszych występów w Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików.
W Stęszewie w pierwszym meczu pokonaliśmy AZS AWF 4:0, będąc drużyną znacznie lepszą od rywali. Z karnych zagrywek bramki dla naszego zespołu strzelali: Szymon Lebioda x 2, Emil Witczak oraz Maciej Rymer.
Drugi mecz rozpoczął się dla naszego zespołu fatalnie. Po 5 minutach przegrywaliśmy 0:3, popełniając w defensywie błąd za błędem. Z minuty na minutę zespół zaczynać grać lepiej, nabierał pewności i wiary we własne siły. Strzeliliśmy 3 bramki i ostatecznie przegraliśmy 3:5.
Do ostatniego meczu podchodziliśmy już mocno zmęczeni. Do tego zabrakło wiary we własne siły, co skutkowało bardzo słabą grą. Wysoka porażka boli, ale i tak w sporcie czasami bywa.

Na koniec rundy jesiennej zajmujemy w naszej grupie eliminacyjnej 4. miejsce.